Jdi na obsah Jdi na menu

Autodoprava

 

  • dodávka do 3,5 t - sklápěč: nosnost 1 t, sklápěcí korba o rozměrech 2,5 x 2 x 1 m (objem při zarovnání nákladu s bočnicemi 5 m3) + možnost připojení vleku
  • sklopný vlek 2,5 t: nosnost 1.8 t, délka ložné plochy 3.3 m, po sundání bočnic "plaťák", integrované nájezdy
  • vlek 750 kg: nosnost 0.5 t, délka ložné plochy 3 m, sundavací zadní i přední čelo (možnost převozu delších trámů apod.)

 

Pro provoz palivového dřeva "vasdrevnik.cz" ve Stodě zajišťuji rozvoz objednávek. Výrobce pro přehlednost  palivové dřevo dodává v bednách a přepravních rámech. Z těchto je posléze dřevo za pomoci techniky vysypáno na korbu vozidla (případně ještě vleku - dle celkového objemu objednávky). U zákazníka pak proběhne pouze vysypání sklopením (pokud dřevo nelze sklidit hned, je dobré si připravit na zem plachtu, aby dřevo zbytečně nenavlhlo).

 

 Ceny dopravy palivového dřeva najdete v ceníku položka "cestovné".

 
Vytížení vozidla určuje výrobce palivového dřeva při objednávce. Rozhoduje momentální vlkost dřevin a způsob  uložení v obalu. Dopravné se účtuje "tam a zpět", základnou je nádraží ČD Stod. 
 
Každá jednotlivá objednávka dopravy je vzhledem k nosnosti přepravního vozidla řešena se zákazníkem individuálně.
 
V případě individuálního požadavku zákazníka na manipulaci (vyskládání do hranic, uložení paliva do sklepa nebo dřevníku apod.) je třeba tento nahlásit již při objednávce zakázky (jezdí pouze řidič). Cena za manipulaci bude připočtena k dopravě na místě skládky dle hodinové sazby.
 
 
Výrobu a prodej palivového dřeva zajišťuje www.vasdrevnik.cz - fa MINAR, Milan Sklenář, telefon +420 603 894 139
 
 

 

fotografie-1605.jpg

 

fotografie-1604.jpg

 

fotografie-080.jpg

 

fotografie-076.jpg